جهت درخواست و ساخت پروژه دکمه زیر را کلیک کنید

درخواست طراحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری یکی از انواع طراحی ها و ساخت وبسایت است که برای خبرگزاری ها جذابیت دارد. با توجه به اینکه این روزها مردم به دنیای اینترنت روی آورده اند و تعدادی از افراد اخبار روز را از طریق سایت های خبری دنبال می کنند. امکان دنبال کردن دسته خاصی از خبرها از مزیت های سایت های خبری است.

ساخت سایت فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی از بهترین روش های توسعه کسب و کار بدون محدودیت زمانی و مکانی برای مشتریان است. طراحی سایت فروشگاه مجازی حرفه ای با رعایت اصول استراتژی فروش و القای امنیت و اعتماد در کاربران جهت خرید، موجب افزایش فروش شما می شود.

به طور کلی مزایای سایت فروشگاهی یا فروش اینترنتی به کاهش هزینه ها نسبت به فروشگاه فیزیکی، تهیه و تنظیم بانک اطلاعاتی کامل و مفید از محصولات، به دست آوردن نظرات خریداران محصول و به طبع آن گسترش اطلاعات درباره سلایق طرفداران محصول، ارائه خدمات بهتر و مفیدتر، در دسترس بودن فروشگاه در هر ساعت از شبانه روز امکان گذاشتن تخفیف یا گذاشتن امکانات ویژه است.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با رعایت اصول و قوانین سئو و رویکرد دیجیتال مارکتینگ برای شرکت ها  مهمترین قدم در برندسازی آنلاین است. یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای اینترنت است که مردم به واسطه آن نسبت به توانایی شرکت و سطح کلاس کاری شما قضاوت می کنند.

تمام اطلاعات باید به صورت هماهنگ و مناسب با نیازهای یک سایت شرکتی قرار گیرند. زیرساخت مناسب یک سایت منجر به نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه های متصل به اینترنت، سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه ومی شود.

ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی برای معرفی شخص، ارائه‌ی سوابق و درج رزومه کاری، علاقه مندی ها و خلاقیت های فردی، برخورداری از قالب گرافیکی جذاب، فعالیت ها و عقاید شخصی، ارائه اخبار و بیان دیدگاه مشتری کابرد دارد. هرچند امروزه شبکه های اجتماعی امروزه ابزاری جهت اطلاع رسانی و معرفی شخصی است اما داشتن یک سایت شخصی با دامنه اختصاصی می تواند مفیدتر باشد. از دیگر مزایای سایت شخصی امکان ایجاد دسته بندی و آرشیوی از فعالیت ها است.

خوشبختانه از آنجایی که ما در قلب قرن دیجیتال زندگی می کنیم می توانید با با کاربردهای ذکر شده اطلاعات را با دیگران به اشتراک بگذارید مخصوصا امروزه که اینترنت بیش از گذشته به عنوان راهی برای موفقیت برند شخصی است.

فرم درخواست طراحی سایت

لطفاْ‌ درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمایید

نام خانوادگی *
نام *
آدرس ایمیل*
شماره تلفن

موضوع

چطور میتونم کمکتون کنم؟